Буріння свердловин Фастів

Все більше жителів приватних будинків в місті Фастів замислюються над організацією індивідуального, незалежного водопостачання. Кожному хочеться створити максимально комфортні умови проживання у своєму власному будинку. Наша компанія займається бурінням свердловин та надає послуги з облаштування водопостачання в Фастові з 2007 року. Крім буріння скважини вам нададуть допомогу в підборі насосного обладнання та його установці. Основна діяльність нашої компанії – забезпечення клієнта якісною питною водою в достатній кількості.

Послуги з буріння скважин в місті Фастів:

  • Буріння та облаштування свердловин під ключ.
  • Капітальний ремонт і сервісне обслуговування свердловин.
  • Організація водопостачання.
  • Установка систем водоочищення.
Фастів Київська область ціна на буріння свердловини від 320 грн.

Буріння свердловин Фастів – ціни

Якщо вас цікавить точна ціна на буріння свердловини, то дізнатися її можна, зателефонувавши на один з контактних номерів, або замовивши зворотний дзвінок. Але варто заздалегідь відзначити, що вартість буріння свердловини у Фастові нашою компанією найдоступніша і повністю виправдана.
ТрубаДіаметрЦіна за 1 погонний метр в грн
Буріння скважини установкою УРБ-2А2
нПВХØ 125Від 350 грн.
Буріння скважини малогабаритною буровою установкою
нПВХØ 125Від 320 грн.
Буреніння спеціальних свердловин
Скважина для теплових насосів Від 100 грн.
Буріння в твердих породах Від 500 грн.

Чому варто обрати саме нас для буріння скважини в Фастові?

Наша компанія займається бурінням свердловин на воду в Фастові з 2007 року. Успішна робота обумовлена наявністю першокласних фахівців, повного комплекту власного обладнання, а також застосуванням технологій, які довели ефективність на практиці.

Безкоштовна консультація

Кваліфіковані фахівці

Гарантія якості

Ми виконуємо роботи по бурінню свердловин на воду в місті Фастів та Фастівському районі по привабливій вартості, пропонуючи нашим клієнтам знижки. У нас можна пробурити свердловину недорого!

Leave a comment

Send a Comment