Наші переваги

З яких причин варто замовити буріння на воду саме у нас?

Таких причин можна назвати чимало::

  • роботи «під ключ». Ми здійснюємо комплексні роботи – для замовника даний формат співпраці буде найзручнішим, оскільки ми беремо на себе виконання всіх завдань;
  • роботи будь-якої складності. Наша компанія має в своєму розпорядженні значним автопарком спецтехніки. Фахівці мають великий досвід. Саме тому ми здійснюємо різні види буріння в будь-яких умовах круглий рік;
  • оперативність. Наші фахівці швидко виїжджають до замовника і виконують роботи в стислі терміни;
  • приємні ціни. Вартість послуг залежить від різних факторів – типу свердловини, грунту і т. п. Однак наші послуги будуть доступними для вас в будь-якому випадку. Спеціаліст виїде до вас абсолютно безкоштовно, а акції та спеціальні пропозиції допоможуть ще більше заощадити.

Вам потрібно якісне буріння під ключ? Надсилайте заявку на електронну пошту або зв’яжіться з нами по телефону. Скориставшись послугами нашої компанії, ви залишитеся повністю задоволені результатом!

РИЗИКИ, ЩО НЕСЕ ЗАМОВНИК

Замовники часто відчувають серйозні проблеми при пошуку надійного виконавця з буріння на воду.

Перша проблемаце надійність компанії

Ринок буріння заповнений великою кількістю ненадійних підприємств і нелегальних «чорних бурильників», що пропонують низькі ціни і зникаючих назавжди після отримання грошей. В цьому випадку, при виникненні проблеми зі свердловиною, нема з кого спитати про якість виконаних робіт. В результаті виникають додаткові витрати на ремонт і, можливо, на буріння нової свердловини. Замовник позбавляється гарантійного терміну і післягарантійного обслуговування об’єктів.

Друга проблема – терміни виконання робіт.

Деякі бурильники безвідповідально беруться за будь-яке замовлення, прагнучи отримати його за всяку ціну, обіцяючи все, що хоче почути Замовник. Однак після початку робіт виникають труднощі буріння можуть відсунути терміни і привести до необгрунтованих додаткових витрат Замовника.

Третя проблема – якість використовуваних матеріалів.

Перевірити матеріали на якість може тільки фахівець, ми гарантуємо використання членами нашого Партнерства якісних матеріалів.

Четверта проблема – якість і стан пробуреної або діючої свердловини.

Маючи справу з нами, Ви не зіткнетеся з цими проблемами. Наша компанія готова взяти свердловини на постійне обслуговування.